BSJ Group > Kariéra

Obchodně technický manažer pro středisko Brno

zpet    Zpět

Náplň práce:

• Vyhledávání potenciálních zákazníků.
• Kalkulace, vypracování a předávání cenových nabídek.
• Obchodně technická jednání s generálními dodavateli i koncovými zákazníky.
• Orientace v projektové dokumentaci

Požadavky:

• Ukončené SŠ vzdělání s maturitou
• Praxi na pozici Obchodní zástupce min 3 roky
• Zákaznicky a obchodně orientovanou osobnost
• Znalost práce na PC – MS Office
• Samostatnost, odpovědnost, kreativitu a flexibilitu
• Komunikační a prezentační dovednosti, ochota učit se novým věcem
• Řidičský průkaz skupiny B

Výhodou:

• Komunikativní znalost AJ nebo NJ.
• Praxe v oblasti dodávek pro zdravotnictví.
• Orientaci ve výkresové dokumentaci.

Nabízíme:

• Stabilní a perspektivní pracovní uplatnění v prosperující moderní společnosti
• Příjemné pracovní prostředí
• Bonusové finanční ohodnocení
• Mobilní telefon, notebook
• Služební vůz
• Možnost profesního růstu a seberealizace
• Profesní školení – hrazená zaměstnavatelem

Místo výkonu práce:

• Středisko Brno

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email vladyka@bsj.cz