BSJ Group > Kariéra

Obchodně technický manažer pro středisko Zdravotnictví

zpet    Zpět

Náplň práce:

  • Vyhledávání potenciálních zákazníků.
  • Kalkulace, vypracování a předávání cenových nabídek.
  • Obchodně technická jednání s generálními dodavateli i koncovými zákazníky.
  • Orientace v projektové dokumentaci

Požadavky:

  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • Praxi na pozici Obchodní zástupce min 3 roky
  • Zákaznicky a obchodně orientovanou osobnost
  • Znalost práce na PC – MS Office
  • Samostatnost, odpovědnost, kreativitu a flexibilitu
  • Komunikační a prezentační dovednosti, ochota učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz skupiny B

Výhodou:

  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ.
  • Praxe v oblasti dodávek pro zdravotnictví.
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci.

Nabízíme:

  • Stabilní a perspektivní pracovní uplatnění v prosperující moderní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Bonusové finanční ohodnocení
  • Mobilní telefon, notebook
  • Služební vůz
  • Možnost profesního růstu a seberealizace
  • Profesní školení
  • Možnost práce v některém z našich středisek v Plzni nebo v Pardubicích.

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email vladyka@bsj.cz