BSJ Group > Kariéra

PROJEKTANT TZB – SENIOR

zpet    Zpět

Náplň práce:

  • zajištění a příprava podkladů
  • zhotovení kompletní projektové dokumentace ve všech stupních v oborech (vytápění, chlazení, vzduchotechnika) pod dozorem samostatného projektanta
  • vytvoření požadavků pro ostatní profese
  • vytvoření výkazů výměr

Požadavky:

  • VŠ/SŠ – obor Technika prostředí staveb (specializace vytápění, chlazení, vzduchotechnika)
  • Praxe alespoň 5 let jako projektant TZB
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • ochota učit se novým věcem
  • pracovitost a pracovní nasazení
  • týmová spolupráce, komunikační dovednosti
  • zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost
  • analytické, logické a kritické myšlení
  • znalost práce na PC – MS Office
  • znalost práce s CAD produkty

Výhodou:

  • znalost 3D modelování

Nabízíme:

  • prostor pro velkou profesní realizaci
  • zázemí prosperující společnosti
  • možnost rychlého profesního růstu
  • stabilní zaměstnání
  • přímé propojení s realizací staveb
  • moderní, přátelské pracovní prostředí, důvěru a pružnou pracovní dobu
  • podpora kolegů a vedení
  • dobré platové ohodnocení
  • benefity (variabilní složka platu, týden dovolené navíc, možnost práce z domova, příspěvek na penzijní pojištění…)
  • možnost práce v některém z našich středisek v Plzni, v Pardubicích nebo v Brně.

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email vladyka@bsj.cz