BSJ Group > Kariéra

PROJEKTANT TZB

zpet    Zpět

Náplň práce:

  • zhotovení dílčích částí projektové dokumentace
  • zajištění a příprava podkladů pro profese
  • kompletace části projektu
  • rozpočty
  • sestavení výkazů výměr
  • technická podpora při obchodních jednání

Požadavky:

  • VŠ/SŠ – obor pozemní stavby nebo architektura nebo
  • min. 1-2 roky praxe v oboru
  • pozice vhodná i pro absolventy
  • týmová spolupráce, komunikační dovednosti
  • zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost
  • analytické, logické a kritické myšlení
  • pracovitost a pracovní nasazení
  • flexibilita, adaptibilita
  • technické znalosti v oboru TZB či ZTI
  • orientace v procesech projednávání staveb (inženýring)
  • orientace v normách, v technických podkladech a projektech
  • znalost práce na PC – MS Office
  • znalost práce s CAD produkty (AutoCAD, Revit)

Výhodou:

  • zkušenosti s velkými projekty (10 mil.+)
  • znalost AJ nebo NJ
  • znalost BIM (Revit)

Nabízíme:

  • prostor pro velkou profesní realizaci
  • zázemí prosperující společnosti
  • možnost rychlého profesního růstu
  • stabilní zaměstnání
  • přímé propojení s realizací staveb
  • moderní, přátelské pracovní prostředí, důvěru a pružnou pracovní dobu
  • podpora kolegů a vedení
  • dobré platové ohodnocení
  • benefity (variabilní složka platu, týden dovolené navíc, možnost práce z domova, příspěvek na penzijní pojištění…)
  • možnost práce v některém z našich středisek v Plzni, v Pardubicích nebo v Brně.

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email vladyka@bsj.cz